Červenec 2010

Chceš být adminem toho blogu ?

30. července 2010 v 17:36 | Catie~ & Katty
hm-a-mc.blog.cz
Takže ještě jeden a poslední článek od adminky Catie~
Katty taky končí a tak hledáme nového majitele !!
Kdo by chtěl být adminem musí souhlasit s pravidly:

Musíš mít zkušenosti jak s blogem tak o přidávání s Miley !
Nesmíš se na blog vykašlat a nic nenapsat !
Prosím

Přihláška:

Přezdívka:
Blog(jestli nemáš blog,nemám důkaz že si přidával o Miley):
Email :
Proč chceš být adminem toho blogu:

S tím se s vámi tady nadobro loučím..

Catie~

The End For Me

28. července 2010 v 8:11 | Catie~ & Katty
(c) hm-a-mc.blog.cz
Ano je to tak..:( Není to kvůli té návštěvnosti i když trochu jo ale nejvíc ptž nemám ráda Miley jak se teď oblíká,na živo nezpívá něják extra dobře(nic proti ní).Je mi to moc líto ale už na to nemám náladu..Vydržela jsem s vámi půl roku a byl to krásný půl rok(teda až na ty poslední měsíce)..Budu na tomto blogu :

Free Layouts Graphic.Blog.Cz

Děkuji BoniTce za krásné desingy(nevím teď jestli bude dělat i pro Katty) a navíc..Katty je na dovolené a psala že 30 dní takže měsíc tady nebudou žádné články :( Doufám že to tu sama zvládneš a s blogem dobře naložíš..

Mějte se krásně,budu na druhém blogu ;) Sbohem..

Catie~

Tak málo ??

27. července 2010 v 8:29 | Catie~ & Katty
hm-a-mc.blog.cz
Když nad tím přemýšlím tak mi to příjde dost dívné..Jako já měla ze začátku skoro 900 a za chvilku (jestli to tak půjde dál)se to blízí ke 200..Včera jsem měla 40 lidí za den ! A to mi příjde hodně málo.Já jsem se dívala na top list kdy tu ještě byla Smiley* a ta měla za den 120 lidí ! To já každý den opravdu nemývám ani těch 100 ! Navíc taky komentáře..Smiley* jich měla opravdu hodně a já ? Já jsem ráda když se dočkám jednoho a to kdo ví jestli ! Mě by to ani tak nevadilo ale člověka to dohaní k tomu že přidává úplně nadarmo a taky ke KONCI..Teď jako moc nepřidávám o Miley ale i když jsme přidávala pořád byla nízká návštěvnost..

Dávám si pauzu na pár dní

Catie~

Best Paid Celebrities Under 30

27. července 2010 v 8:09 | Catie~ & Katty
Mám tady žebříček nejlepé placených celebrit pod 30 :) Miley se umístila na 4 místě :))
Beyonce
 Britney Spears
Lady Gaga
Miley Cyrus (48.miliónů)
Taylor Swift
 Cristiano Ronaldo 
Jonas Brothersv

Mám dost..:D

26. července 2010 v 10:15 | Catie~ & Katty
Tak asi jste si všimly že jsem předělávala rubriky :) Já už jsem je chtěla předělat dávno ale vždycky jsme si řekla "Ále,udělám to jindy" :D A dneska jsem si to chtěla říct taky ale nakonec jsem se rozhodla to předělat..Bylo to tu dost nepřehledné a teď je to lepší :) Jako kdybych to měla předělat pořádně tak tady sedím do večera..Je to nuda to upravovat..:P
-------
Včera jsem zapoměla napsat že jsem si nahrála HM(ten poslední díl,ptž jsme byly pryč) a řeknu vám že to nebylo nic moc ..:( Čekala jsem víc..Jako to brečení(hrané) bylo trapné..Snad bude poslední díl HM4 o hodně lepší než tento..:D Jako neříkám že se mi nelíbil ale mohl být lepší..

Já se dneska loučím ♥

Catie~


Projects/Movie

26. července 2010 v 9:45 | Catie~ & KattyMiley Cyrus

26. července 2010 v 9:24 | Catie~ & Katty
001. NEWS
004. VIDEOS

Gallery

26. července 2010 v 9:06 | Catie~ & Katty
002. CANDID
005. SCANY
006. TOUR
008. OTHER

Candid

26. července 2010 v 8:47 | Catie~ & Katty
001. 2008
002. 2009
003. 2010

Avatary+kecy :D

25. července 2010 v 18:30 | Catie~ & Katty
Čauky <3 Tak jsem udělala avatary se smajlíkami.Ručně(jako v PS) jsem je kreslila :D PROSÍM KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM !!! Dneska jsem neměla v plánu něco přidat ale když taťka řekl že mám udělat pozvánku na oslavu tak jsem se do toho pustila a udělala i avatary :D Nevím jak to je s Katty :(
Nepřidávala myslím že už týden(o to nejde) ale psala že jede na dovolenou na 30 dnů a pak
jsme jí odepisovala ať to napíše na blog..tak nevím jestli si to přeetla nebo ne..No snad se ozve ale pochybuju...Já jdu..:)

Catie~
Buttonka by Catie

24. července 2010 v 11:25 | Catie~ & Katty
(c)hm-a-mc.blog.cz
Tady je ještě buttonka :D Jsem se něják rozjela ..:P Ale už taky končím :D Je taková lehká a navíc jsem jí dělala v rychlosti...Za chvilku pofrčím na oslavu(sestřenice má narozeniny) a na oběď BRAMBOROVÝ SALÁT S ŘÍZKY :P Mňam :P Ale mám tu rýmu takže v podstatě necítím nic :( Tak já mizím :-* Dneska už asi nic nebudu přidávat..

Catie~

Avatáry-Friends By Catie~

24. července 2010 v 11:17 | Catie~ & Katty
Mám ještě pro vás avatary na téma "Přátelé,kamarádi"prostě něco takového :P Obrázky jsou z DA ! PROSÍM KOPÍRUJTE SE ZDROJEM !!

Layout with Lady Gaga by Catie~

24. července 2010 v 10:49 | Catie~ & Katty
Tady máte teda ten layout..:P Nikdo nenapsal žádné fotky ale já jsem ho přece udělala :) Lady Gagu nemám ráda(sice některé její písničky mám ráda)ale jak se oblíká,její klipy a všechno ostatní, prostě ne ! Doufám že se toto z Miley nestane..:( Ale má to jeden háček :D :D Ten layout neumím nastavit :D :D Takže kdo by ho chtěl tak ať ho zkusí nastavit a může si ho nechat(jako kdybych muho nastavila) ;) Takže kdyžtak napište na hm-a-mc@email.cz a já mu ho pošlu :) Jinak ho musíte mít na blogu aspoň týden !!A nic neupravovat atd..!!

Já se snad udusím !

23. července 2010 v 8:59 | Catie~ & Katty
Ježiš! To je hrozné..Strašně kašlu a škrábě mě vkrku :( Celou noc jsem prokašlala takže jsem unavená :( Nic méně už je mi líp :) Teplotu možná asi ještě trošku mám ale cítím se lépe až na to kašlaní a smrknání :( No mám chuť udělat lay :) A chci se vás zeptat jestli by jste poradily nějáké shooty (můžete vybrat jakoukoli celebritu) Byla bych ráda...Ale honem prosím,děkuju ♥

Catie~

Edit: Tak mě ta chuť přešla :D :D Ale klidně piště,piště zítra bych třeba mohla udělat další tak šup !
Dneska tu už nebudu

Catie~

Nemocná nebo nachlazená ?

22. července 2010 v 19:08 | Catie~ & Katty
Promiňte že jsem nenapsala :( Byla jsem u babičky a měla jsem teploty a včera večer skoro 38 :( Dneska jsem byla u doktorky ale že prej angínu nemám..že jsem jenom nachlazená..Už jsme to chytla na dovolené ptž jsem jeden den ležela a od úterka to zase začlo :/ Žádné léky mi nedala(doktorka) ale na krk jsem si koupila pastilky.Strašně kašlu až mi to leze na nervy a taky m jedna holka leze na nervy ! Ne tady z blogu vlastně už jí nenávidím od první třídy :D Ona je tak trapná,krá*a jedna ! Mě tak se*e ! Já se loučím ♥ Moc tu asi chodit nebudu ale jak se budu nudit tak asi jo :P

Catie~

Catie~ tu asi nebude

20. července 2010 v 14:26 | Catie~ & Katty
hm-a-mc.blog.cz
Je to pravda...Budu na dva dny u babičky :) Sice má internet ale nevím jestli tam budu :) Ale něco bych napsat mohla ;) Ale nevím jak to bude s hodnocením blogů..To asi hodnotit nebudu :( Ale jak se vratím(ve čtvrtek)tak zase budu hodnotit :) Ještě jsem chtěla ohodnotit teď dva blogy ale něják mi nejde odkaz takže na to kašlu :P

Tak se mějte..

Catie~

Ohodnocený blog 3.

20. července 2010 v 10:08 | Catie~ & Katty
Pro : Becky*
Design~ 7/10
Menu~není
Přehled blogu~9/10
Články~9/10
Celkový dojem~8/10
Přezdívka~10/10

Počet bodů :43
Komentář : Nevím jestli mám něják špatné barvy na monitoru ale radím změnit bravu písma ! Desing mi příjde obyčejný..Jinak celkem pěkný blog :)

Ohodnocený blog 2.

20. července 2010 v 10:00 | Catie~ & Katty
Pro : R8manus
Design~ 8/10
Menu~10/10
Přehled blogu~10/10
Články~9/10
Celkový dojem~9/10
Přezdívka~8/10

Počet bodů : 54
Komentář : Máš pěkný blog ale radím ti abys změnil písmo ptž nejde vidět ;) Menu se mi moc líbí :) Jen tak dál ;)